Anketa

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Přihlášení

divadlo

Toto je výpis všech článků, které mají jako klíčové slovo uveden výraz 'divadlo'. Pokud obsah článků neodpovídá vašemu očekávání, můžete se podívat na další klíčová slova nebo zkusit vyhledávání.
VYHRAJTE DVĚ VSTUPENKY na ruské inženýrské divadlo AKHE!

VYHRAJTE DVĚ VSTUPENKY na ruské inženýrské divadlo AKHE!

Odpovězte na naši anketní otázku a získejte 2 vstupenky zdarma na divadelní představení! 24. 4. od 20 hodin vystoupí v rámci festivalu HANDA GOTE v MEETFACTORY (Still-life / 22. – 24. 4.) ruské inženýrské divadlo AKHE (ru) se svým kusem PLUG-N-PLAY.

Dny Moskvy v Praze 14. – 16. října

Dny Moskvy v Praze 14. – 16. října

Recipročně ke Dnům Prahy v Moskvě konaným v říjnu 2007 a jako druhá část projektu vzájemných prezentací partnerských měst hl.m. Prahy a města Moskvy v letech 2007 – 2008 jsou pořádány v říjnu tohoto roku Dny Moskvy v Praze. Jedná se o jednu z nejvýznamnějších a nejrozsáhlejších akcí v oblasti zahraničních vztahů i kulturních prezentací zahraničních měst v Praze v roce 2008.

Karamazovi aneb na co nechodit do kina

Karamazovi aneb na co nechodit do kina

Šla jsem po dlouhé době do kina na český film, na film Petra Zelenky "Karamazovi", a dost jsem se těšila. Těšila jsem se na klasické téma o životě a smrti, o zločinu a trestu, o zodpovědnosti a naprosté volnosti, o cti, lásce a vině, těšila jsem se na Dostojevského a jeho nelehké otázky, na které hledáme odpovědi celý život.

Festival 20 let Divadla U mostu Perm

Festival 20 let Divadla U mostu Perm

Od pátku 13. června začne v Praze „Festival 20 let Divadla U mostu Perm“. Slavnostní zahájení festivalu a jeho první představení se uskuteční od 19.30 hodin v pražském Paláci Akropolis. Pražská část festivalu pokračuje na pěti scénách až do neděle 22. června, poté následují dvě představení v rámci festivalu Divadlo evropských regionů v Hradci Králové. Během českého turné mají diváci možnost zhlédnout devět představení sedmi pozoruhodných inscenací uměleckého šéfa Sergeje Fedotova. Kromě dvou děl, známých již z předchozích hostování, přivážejí permští divadelníci pět novinek.

Petrohradské divadlo AKHE v Praze

Petrohradské divadlo AKHE v Praze

Pražské Branické divadlo přivítá mezinárodního hosta ze St. Petěrburku - skupinu divdla AKHE, která vystoupí 28. listopadu. Představí inscenaci Bílá kabina, která získala ceny na mezinárodních divadelních festivalech včetně přehlídky Fringe ve skotském Edinburghu. V tomto představení vidíte kosti pod kůží, neštěstí uvnitř žertu a slyšíte nelítostné tikání hodin lidského života.

Petěrburgská divadelní sezóna v Praze

Petěrburgská divadelní sezóna v Praze

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět v pražském Švandově divadle na Smíchově pětici inscenací v provedení čtyř předních divadelních souborů Sankt Petěrburgu, kteří reprezentují současnou ruskou divadelní tvorbu v její žánrové rozmanitosti a na špičkové interpretační úrovni. Představení se koná pod záštitou gubernátorky Sankt Petěrburgu Valentiny I. Matvijenko a primátora hlavního města Prahy Pavla Béma.